Uitslagen van de N.P.V. leden 2020
Bonds tentoonstelling Noordshow Assen donderdag 09 januari 2020

Dwerghoenders

J.Hageman met Ned Sabelpoot kriel 3xZG

Konijnen

H.Bouwmeester met Kleurdwerg zwart 4xZG

idem Europese klasse 3xSG

D.W. Krooshof met Zeelander zwart ZG

idem met Rus 3xF

J.Oonk met Alaska F en 4xZG

Jeugd

Ramon Oonk met Tan 5xF

Oneto kleindierenshow Enschede vrijdag 06 december 2019

Hoenders 

J.Kip met Modern Engels Vechthoen ZG

Idem met  Serama 3xZG

Dwerghoenders 

J,Hageman met Nederlands Sabelpoot kriel 2xZG

J.Krooshof met Hollandse kriel 2xZG

D. Rohaan met Welsumer 2xZG

Konijnen 

J.Oonk met Alaska F en 5xZG

H.Bouwmeester met Kleurdwerg 4xZG

F.Lansink met Pool roodoog 3xZG

Jeugd Konijnen 

Ramon Oonk met Tan 8xF  Tevens mooiste vd Jeugd

Jeugd Dwerhoenders 

Alex Bekker met Nederlands Sabelpoot kriel 2xZG

Idem met Chabo kriel 2xZG

Idem met Cochin kriel F en 3xZG

Sierduiven 

B.Meulenkamp met Italiaanse Meeuw 96-94-2x93

 

Kleindierenshow Ruurlo zondag 17 november 2019

Dwerghoenders
Dinant Rohaan met Welsumer kriel 1*F en 6xZG

Konijnen
Herman Bouwmeester met Kleurdwerg 5*ZG
Bert Dijkman met Rode Nieuws Zeelander 2*ZG

Open tentoonstelling Nut en Sport Haaksbergen vrijdag 15 november 2019

Hoenders 

J.Kip met Mod Engelse vechthoen 3xF en 2xZG

A.vd Laak met Welsumer F en 3xZG

Dwerghoenders

J.Krooshof met Hollandse kriel 2xF en 2xZG

J.Kip met Mod Engelse Vecht kriel 2xZG

idem met Serama F en 3xZG

D.Rohaan met Welsumer kriel 4xZG

T.Stapelbroek met Araucana kriel ZG

Konijnen

H.v.Dijke met Rex 2xF en 2xZG

F.Lansink met Pool 2xF en 2xZG

J.Oonk met Alaska 2xF en 4xZG

G.Rouhof met Hollander 2xF

Sierduiven 

H.Kruize met Engelse kropper 96-95-94-93

B.Meulenkamp met Arabische trommelduif 95-94-2x93

Konijnen Jeugd 

Ramon Oonk met Tan 3xF en 3xZG 

tevens mooiste konijn vd jeugd.

Dwerghoenders Jeugd 

Alex Bekker met Ned Sabelpoot kriel 3xZG 

idem met Chabo F en 2xZG

tevens mooiste dwerghoen vd jeugd

idem met Serama ZG 

tevens mooiste serama vd jeugd

 

Euregio Show Bocholt Duitsland zaterdag 09 november 2019

Sierduiven

H.Kruize met Engelse kropper 2x96-2x95-2x94-2x93

B.Meulenkamp met Italiaanse meeuw 97-96-3x95-93

Tentoonstelling 50 jaar Welsumerclub in Welsum donderdag 07 november 2019

Hoenders:

Ton van der Laak met Welsumer: 4*ZG

 Welsumerkriel:

Dinant Rohaan met Welsumerkriel: 2*ZG

Open Van Pallantshow 25 Oktober 2019 te Varsseveld vrijdag 25 oktober 2019

Hoenders

J.Kip met Mod Engels Vechthoen F en 2xZG

Dwerghoenders

J.Kip met Mod Engels Vechtkriel 2xZG

idem met Serama 2xF en 2xZG tevens mooiste Serama vd show

J.Krooshof met Hollandsekriel 4xZG

Konijnen

H.Bouwmeester met Kleurdwerg F en 3xZG

idem met Kleurdwerg in EE klasse SG

G.Rouhof met Kleurdwerg F en 2xZG

Jeugd

Alex Bekker met Ned Sabelpootkriel F en 2xZG

idem met Shabo F en 2xZG

idem met Serama ZG

PKVD Diepenheim maandag 21 oktober 2019

Hoenders
T.v.d.Laak met Welsumer F en 5xZG
R.Slijkhuis met Welsumer ZG

Dwerghoenders
J.Krooshof met Hollands kriel 4xZG
B.ter Haar met Hollandshoen kriel F enZG
D.Rohaan met Welsumer kriel 3xZG
J.Stoffers met Wyandotte kriel ZG
idem met Orpington kriel 2xZG
idem met Bhrama kriel F en 6xZG

Konijnen 
H.Bouwmeester met Kleurdwerg 2xF en 2xZG
F.Lansink met Pool roodoog 2xF en 2xZG
G.Rouhof met Kleurdwerg 2xF 2xZG
idem met Hollander F
H.te Veldhuis met Kleurdwerg F en 3xZG
J.Oonk met Alaska 4xZG

Konijnen jeugd
Ramon Oonk met Tan F en 2xZG  tevens mooiste konijn jeugd.

Sierduiven
H.Kruize met Engelse kropper 3x96 - 95 - 2x94
B.Meulenkamp met Italiaanse meeuw 96 - 95 - 2x94
idem met Arabische trommelduif 2x96 - 95 - 94 tevens mooiste sierduif.


  

Spilbroekshow 2019 Uitslag vrijdag 25 januari 2019

HOOFDEREPRIJZEN:
Mooiste hoen: H.P. Enserink uit Nijverdal een Twents hoen, predikaat Fraai
Mooiste dwerghoen: D.G. Rohaan uit Neede met een Welsumer kriel, predikaat Fraai
Mooiste konijn: Justin ter Welle uit Laren met een Klein Zilver, predikaat Fraai
Mooiste watervogel: H. Radstake uit Haarlo met een Europeese Pijlstaart, predikaat Fraai
Mooiste sierduif: H.J. Lubbers uit Aalten met een Engelse dwergkropper, predikaat Uitmuntend
Mooiste lachduif: G.J. Dreijers uit Winterswijk met een lachduif, predikaat Uitmuntend.

EREPRIJZEN JEUGD
Mooiste hoen: Justin Zwartjens uit Raalte met een Hollands hoen, predikaat Zeer Goed
Mooiste dwerghoen: LeonRobert uit Stadtlohn met een Langshan kriel, predikaat Fraai
Mooiste konijn: Justin ter Welle uit Laren met een Klein Zilver, predikaat Fraai

WINNAAR BERKELLAND BOKAAL (Beste 4-tal)
L. Blikman uit Ruurlo met 383.5 punten.

CLUBPRIJZEN NPV-Neede:
Mooiste hoen: Tonny Stapelbroek uit Eibergen met een Sultan hoen, predikaat Fraai
Mooiste dwerghoen: Dinant Rohaan uit Neede met een Welsumer kriel, predikaat Fraai
Mooiste Serama: J. Kip uit Breedenbroek met een serama, predikaat Zeer Goed
Mooiste konijn: Gerben Rouhof uit Neede met een Kleurdwerg, predikaat Fraai
Mooiste sierduif: Harrie Kruize uit Neede met een Engelse kropper, predikaat Fraai
Mooiste trio dwerghoen: Jan Krooshof uit Neede met een Hollandse kriel, predikaat Zeer Goed
Mooiste collectie van 4 dieren: Gerben Rouhof uit Neede met een 381.5 punten

Tentoonstelling Onete Enschede vrijdag 07 december 2018

Hoenders
J.Jeursen met Orpington 2xZG 

Dwerghoenders
J.J.H.W.Hageman met Ned Sabelpoot kriel 6xZG
J.Kip met Shamo ZG
J.Krooshof met Hollandse kriel F en 3xZG
D.Rohaan met Welsumer kriel ZG 

Konijnen
F.Lansink met Pool roodoog F en 2xZG
J.Oonk met Alaska 2xF en 3xZG 

Europese klasse
H.Bouwmeester met Kleurdwerg 3xF en ZG
G.Rouhof met kleurdwerg 2xF 

Jeugdshow
Ramon Oonk met Tan 3xF en 3xZG 

Sierduiven
H.Kruize met Engelse Kropper 93-94-2x95-96 

Seramas
J.Kip  F en 2xZG
Tevens mooiste Serama